HOT NEWS: NOWOŚCI NA STRONIE POŚWIĘCONEJ FRANKOWICZOM

HOT NEWS: NOWOŚCI NA STRONIE POŚWIĘCONEJ FRANKOWICZOM

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie i aktywność związaną ze współpracą z naszymi Specjalistami ds. kredytów pseudofrankowych.

Znaczna część Klientów, którzy w tym tygodniu wysłali skan swojej umowy kredytowej do analizy prawnej, takie wyliczenie i analizę zapisów umowy już otrzymała. Do odzyskania mają Państwo wiele tysięcy złotych! Cieszy nas fakt, że podjęliście decyzję o walce z bankiem i odzyskaniu nadpłaconych rat. Robimy wszystko co w naszej mocy, by w tej trudnej sytuacji związanej z panującą pandemią koronawirusa, ułatwić Państwu wszystkie czynności związane z rozpoczęciem procesu walki z bankiem.

Do osób, które jeszcze nie podesłały swojego skanu umowy, mamy ogromną prośbę – poświęćcie najbliższy weekend na odszukanie dokumentów i przesłanie ich do analizy tak, aby Wasi Opiekunowie z ramienia Arbiter S.A. mogli już w poniedziałek zlecać analitykom pracę nad Waszymi umowami kredytowymi. Przypominamy, że analiza i jej omówienie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Dzięki temu będą mieli Państwo pełny pogląd na sprawę, co pozwoli Wam podjąć świadomą decyzję o dalszych działaniach.

KLIKNIJ NA OBRAZEK BY POWIĘKSZYĆ

 

Na naszej stronie www.frankowicze.arbitersa.pl wprowadziliśmy aktualizację wyroków w sprawach frankowych z 2019 i 2020 roku oraz, na Państwa prośbę, zgromadziliśmy wszystkie artykuły wysłane do tej pory w newsletterach na Wasze skrzynki mailowe w formie BLOGA.

Dzięki temu w jednym miejscu mają Państwo dostęp do Aktualności Frankowych. Poniżej link do strony z wyrokami korzystnymi dla kredytobiorców.

Zapraszamy do lektury.

 

HOT NEWS: WAKACJE KREDYTOWE TO NADAL GORĄCY TEMAT
HOT NEWS: FRANK SZWAJCARSKI NADAL POWYŻEJ 4,30 ZŁ

Dodaj komentarz

error: Ta strona jest chroniona!