HOT NEWS: HISTORIE FRANKOWICZÓW

HOT NEWS: HISTORIE FRANKOWICZÓW

DATA: 09.10.2020

 

Adam Guz, autor książki „Banksterzy” i współautor scenariusza filmu o takim samym tytule, zawodowo zajmuje się doradztwem finansowym i jest jedną z najbardziej znanych postaci polskiego biznesu.

W trakcie swojej wieloletniej kariery zasłyszał wiele dramatycznych i nieprawdopodobnych historii Polaków, którzy wpadli w sidła bankierów przedstawiających z pozoru korzystne oferty.

Do napisania „Banksterów” skłoniły go historie kulis pracy jednego z bakowców, a także własne przeżycia związane z kredytem frankowym.

 

Czytałem mnóstwo relacji medialnych, które mną wstrząsnęły – jak choćby historia Basi Husiew, obecnie aktywnej działaczki stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu, której mąż popełnił samobójstwo w wyniku nieuczciwych praktyk bankowych. Miałem okazję wysłuchać wstrząsających relacji kobiet, które walczyły o resztki godności dla siebie i swoich dzieci w starciu z bezdusznym system windykacyjnym. Kobiet opuszczonych przez mężów, którzy nie podołali sytuacji i topili się w alkoholowej chorobie. Kiedy przygotowywałem materiały do książki, zorientowałem się, że potrafiłem rozpoznać wśród przypadkowo spotkanych osób, te które są urobione we franki.

mówi Adam Guz.

 

 

 

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się po bezpłatną analizę swojej umowy kredytowej, nadszedł ten czas.
Wyślij skan umowy na adres frankowicze@arbitersa.pl i dołącz do zadowolonych klientów, którzy nie są już frankowiczami.

 

 

WIĘCEJ: TUTAJ

HOT NEWS: NOWY KIERUNEK LINII ORZECZNICZEJ?
FRANKOWICZU! O TO POWODY DLA KTÓRYCH WARTO POZWAĆ BANK JUŻ TERAZ.

Dodaj komentarz

error: Ta strona jest chroniona!